Yhteystiedot

Myynti

Juha Honkaniemi
Aluejohtaja – Myynti

+358 400 890 678
juha.honkaniemi@neelevat.com

Operatiivinen

Jukka Aalto
Operatiivinen päällikkö – Myynti

Matkapuhelin: +358 40 505 5453
jukka.aalto@neelevat.com

Mikko Kelanen
Operaatiovastaava

Matkapuhelin:
mikko.kelanen@neelevat.com

Jana Karjalainen
Liikenteenhoitaja

Matkapuhelin: +358 40 847 2872
jana.karjalainen@neelevat.com

Pirjo Vasarainen
Merituonti/vienti, tullaukset

Matkapuhelin: +358 400 151 241
jana.karjalainen@neelevat.com

Vesa Marjamäki
Hollannin ja Belgian liikenne

Matkapuhelin: : +358 40 847 2879
vesa.marjamaki@neelevat.com

Merja Stoor
Tullaukset/Talous

Matkapuhelin: +358 400 184 684
merja.stoor@neelevat.com

Teemu Honkaniemi
Liikenteenhoitaja

Matkapuhelin: ++358 40 139 1522
teemu.honkaniemi@neelevat.com

Miksi Neele-Vat Logistics?

  • Kaikki palvelut yhden katon alta

    Hoidamme kaikki logistiikka palvelut varastoinnista, tullauksiin ja Euroopan sisäisiin toimituksiin.

  • Ammattitaito

    Ammattitaitoinen henkilökuntamme on levittynyt koko Euroopan alueelle, joka takaa saumatonta palvelua suunnasta riippumatta

  • Rehellistä yhteistyötä

    Kerromme kuinka asiat ovat kaartelematta, hyvässä ja huonossa.

  • Joustavuus

    Pitämällä kaikki logistiikka palvelut omissa käsissämme, pystymme joustamaan asiakkaiden tarpeisiin huomattavasti tehokkaammin.

  • Luotettavuus

    Meillä on omat varastot ja kalustot, jonka ansiosta emme ole riippuvaisia ulkoisista tekijöistä, vaan tarjoamme samaa palvelua tilanteesta riippumatat.

  • Veroedustus

    Voimme edustaa asiakkaitamme mistä tahansa maasta tuotaessa. Veroedustu antaa varmuutta etenkin konttikuljetuksiin.

Tarvitsetko kuljetusta tai varastointia? Järjestä se nyt!

fiFinnish